Ескіз намірів забудови

Ескіз намірів забудови


Розробляємо  необхідні документи для того щоб отримати  дозволи на будівництво приватних житлових будинків , господарських будівель, споруд і гаражів. Якщо ви збираєтесь розпочати будь-які роботи з будівництва або реконструкції на вашій ділянці, радимо вам виконати цю нескладну процедуру і отримати будівельний паспорт.

Будівельний паспорт забудови земельної ділянки визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до   500 м2,  господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою     та озеленення на земельній ділянці.

Будівельний паспорт надається уповноваженим органом містобудування та архітектури на безоплатній основі протягом десяти робочих днів з дня надходження пакета документів, до якого входять:

  • заява на видачу будівельного паспорта зі згодою замовника на обробку персональних даних;
  • засвідчена в установленому порядку копія документа, що засвідчує право власності або користування земельною ділянкою, або договір суперфіцію;
  • ескіз намірів  забудови ;
  • проект будівництва (за наявності);
  • засвідчена в установленому порядку згода співвласників земельної ділянки (житлового будинку) на забудову.Якщо ви самі придумали ваш майбутній будинок або продумали як змінити  існуючий  будинок, то ми кваліфіковано розробимо для вас комплект креслень — ескіз намірів забудови, необхідний для отримання будівельного паспорта.

Ваш ескіз підготує архітектор-професіонал, який приведе проект будинку у відповідність з будівельними нормами, державними правилами і стандартами. Ескіз — це не робочий проект, тому вартість наших послуг буде прийнятною, а терміни виконання оптимальними.

Якщо у вас немає проекту , то ми візьмемося за його розробку.

Проконсультуватися та замовити креслення можна за посиланням “Контакти

Склад  ескізу намірів забудови земельних ділянок :

  • Схема генплану , виконану на оновленому топографо-геодезичному зніманні М 1:500, з нанесеними обмеженнями та прив’язкою до місцевої системи координат контурів земельної ділянки проектованих об’єктів вулиць, проїздів та інженерних мереж , виконаною в спеціалізованих  організаціях.
  • Плани поверхів.
  • Фасади будівель та споруд із зазначенням  висотних відміток.
  • Розрізи.
  • Демонстраційні матеріали (у разі необхідності).

 

Для того, щоб почати роботу над ескізом, нам будуть потрібні від вас такі вихідні дані:

— держ.акт (копія, зі схемою ділянки);

— технічний паспорт будівлі (копія, при реконструкції);

— топографічна зйомка М 1:500

При наявності ескізу намірів забудови та інших необхідних документів потрібно звернутися з заявою до органів містобудування та архітектури або у ЦНАП. Протягом 10 робочих днів після подання заяви та всіх документів вам зобов’язані видати будівельний паспорт об’єкту або надати аргументовану відмову.           

Після отримання будівельного паспорта вам необхідно подати повідомлення про початок будівельних робіт в Державну архітектурно-будівельну інспекцію

Ми працюємо з 50% передоплатою.

Термін реалізації ескізу намірів забудови складе від 6 до 10 робочих днів.

Скільки коштує?

Розробка ескізу намірів забудови — 50% від вартості робочого проекту. У випадку індивідуального проекту – на вартість впливає складність об’єкту та його розміри, кількість будов на ділянці.

Вартість при замовленні проекту: 3800 грн

Оцініть це

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *