Придбати проект

Придбати проект


  • Електронною поштою office@arxproekt.com  наші контакти
  • За допомогою телефону, додаткова інформація:
+38 068 89 00 610 
  •  Складаємо договір за допомогою пошти. Попередній примірник договору ми завжди зможемо вислати Вам на електронну адресу. Робота з підготовки проектної документації розпочинається з моменту оплати.
  •  Oплату можна здійснити в гривнях банківським переказом (реквізити і рахунок для оплати ми вишлемо Вам на електронну пошту).
  •  Працюємо по всій Україні
  •  Терміни виконання:

Від 3 до 30 робочих днів з моменту підписання договору. Терміни підготовки проектної документації залежать від складності замовлення і визначаються безпосередньо із замовником. Внесення індивідуальних змін в проекті може збільшити час виконання робіт.

  •  Ви отримуєте в друкованому вигляді 3 примірники проектної документації на руки чи поштовою доставкою. Отримання комплекту документів здійснюється тільки після повної оплати вартості замовлення.

 Розглянувши пропозиції готових проектів будинків на нашому сайті, Ви маєте можливість вибрати такий проект, який відповідатиме Вашим потребам і смаку.

У розроблену базу проектів входять нові концепції, які задовольняють українські смаки та вітчизняні підходи до погляду на те, яким повинен бути будинок. У наших проектах поєднаний оптимальний комплекс краси, вартості будівництва, складності спорудження та комфортності житла.
Щомісяця ми поповнюємо базу проектів новими ідеями та архітектурними концепціями.
Роками працюючи з клієнтами ми дійшли висновку, що лише індивідуальне проектування спроможне найближче відобразити на папері дійсні бажання замовника. Ми досягнули злагодженої роботи проектантів, конструкторів, дизайнерів, які у короткі терміни з високою якістю роботи втілюють тонкі смаки клієнтів у реальність.
Працюємо відповідно до законодавства України. У наявності ліцензія та кваліфікаційні сертифікати.
Стандартний індивідуальний проект включає архітектурну та конструктивну частину . Проектування комунікацій здійснюємо за окремим замовленням.
Детальніше звертайтесь:  наші контакти

Виконуємо індивідуальне проектування .

4.5/5 - (2 votes)

3 коментарі

  1. Проект очень понравился! Где можно заказать его в России.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *