Будівництво

Будівництво


Будуємо з 2006 р. Значний досвід та практика дозволяє нам запропонувати та виконати для Вас наступний перелік робіт:

Основні види діяльності:
1)      Будівництво
2)       Ремонтно-будівельні роботи
3)       Проектні роботи
4)       Погодження будівництва та проектів
5)       Дизайн
6)       Утеплення фасадів
7)       Операції з нерухомістю

Виконуєтьcя фахівцями на основі відповідної  ліцензії.

Будівництво

Ведемо будівництво індивідуальних будинків, котеджів, багатоповерхових будівель, виробничих та складських приміщень, будівель різного призначення, сакральних споруд.

Ремонтно-будівельні роботи
Пропонуємо співпрацю щодо ремонту та реконструкції офісів, готельних апартаментів, виробничих та складських приміщень, квартир.

Погодження будівництва та проектів

Професійні фахівці допоможуть у погодженні в державних установах проектно-кошторисної документації та дозволів на проведення будівельних робіт.

Дизайн

Забезпечуємо виконання любої складності дизайну офісів, квартир та будівель різного призначення. Дизайнер погоджує із замовником кожен квадратний метр майбутньої забудови.

Утеплення фасадів

Відкрито напрямок по енергозберігаючим технологіям, що стосується утеплення фасадів будівель. Утеплення ведеться різними матеріалами, що надає замовнику можливість вибирати поміж дешевших та дорожчим виробом. Серед матеріалів: пінопласт, утеплювач «Бітоль»; мінеральні вати різного гатунку.

До послуг цього напрямку та й напрямків описаних попередньо надається допомога у зручному кредитуванні.

Операції з нерухомістю

Також пропонуємо співпрацю щодо операцій на ринку нерухомості. Наше агентство надасть допомогу як фізичним особам так і юридичним в пошуку земельних ділянок різного призначення, купівлі та продажі, оренді індивідуальних будинків, квартир, магазинів, офісів, промислових чи виробничих приміщень, складів.

Пошук та робота ведеться як у місті Львові, області, по території Україні так і за її межами. Надаємо кваліфікований юридичний супровід.

Звертаємо увагу у наведеному вище, що особлива цінність та зручність в нашій пропозиції те, що ми ведемо роботи у різних областях України та за її межами. Фактично надаємо весь комплекс робіт починаючи від пошуку, погодження. проектуванн, дизайну до будівництва з отриманням зобов ’язань та гарантій по виконанню роботи.

Загально – будівельні роботи. Індивідуальне будівництво.

Пропонуємо умови  нульового циклу будівництва / фундамент, стіни, перекриття, дах, вікна, вхідні двері, підведення комунікацій / початкова ціна 2700грн. за м.кв. /Збільшення ціни за м.кв. впливає матеріал виконання будівельних робіт /. Будівництво виконуємо різними матеріалами.

Внутрішні роботи: початкова ціна 2400грн. за м.кв.

Ми завжди слідкуємо за новітніми технологіями та впроваджуємо їх у нашій роботі та незабуваємо зберігати історичні ціності.
Наш колектив дотримується принципів: компетентності, чесності, ощадливості, триманні свого слова,  любові до добре зробленої праці.
Усі послуги надаємо якісно та професійно.

Моб. телефон:+38 097  761  75  87

5/5 - (1 vote)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *